Falcone Amaretti Classici keksi s nježnim okusom badema 170g
Kodirati: 29541Detailní popis produktu
Falcone Amaretti Classici kolačići s nježnim okusom badema 170g
Komadić sunčane Italije uz kavu i desertno vino. Otputujte u talijansku regiju Abruzzo s tradicionalnim dvostruko pečenim keksima renomiranog proizvođača Falcone .
Falcone Amaretti Classici (također poznati kao Amaretti Morbidi D'Abruzzo ) tradicionalni su talijanski mekani bademovi keksi. Karakterizira ih intenzivan okus s tipičnim laganim gorko-slatkim dodirom i vrlo mekana, nježna tekstura koja se doslovno topi na jeziku. Izrađeni su prema klasičnim slastičarskim receptima iz regije Abruzzo - potpuno bez palminog ulja, umjetnih bojila, konzervansa i hidrogeniziranih masti.
Falcone Amaretti Classici s kremom savršeni su kao mali desert uz vrući talijanski espresso, čaj ili slatka desertna vina. Zahvaljujući elegantnom pakiranju i vrhunskom okusu, odličan su gurmanski poklon!
Sastojci: brašno od koštica marelice (tzv. armelin , koje daje autentičan gorak okus) 30% , šećer, bademovo brašno 15% , pasterizirani bjelanjak, arome, med i sredstvo za dizanje tijesta (amonijev bikarbonat).
Alergeni: Sadrži jaja i bademe. Proizvod se proizvodi u pogonu u kojem može doći do kontaminacije, stoga može sadržavati tragove pšenice (žitarica), ostalih orašastih plodova, soje, mlijeka ili senfa.
Nutritivne vrijednosti (na 100 g):
| Energetska vrijednost | 1981 kJ / 474 kcal |
| Masti | 25,5 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 6,1 g |
| Ugljikohidrati | 45,8 g |
| od kojih šećeri | 32,8 g |
| Vlakno | 3,5 grama |
| Proteini | 13,6 g |
| Sol | 0,13 g |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keksi i slastice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.209 kg |
| EAN: | 8023696005762 |
| Proizvođač: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |