Falcone Cantucci keksi od pistacija s korom cedra 180 g
Kodirati: 29535Související produkty
Detailní popis produktu
Falcone Cantucci keksi od pistacija s korom cedra 180 g
Komadić sunčane Italije uz kavu i desertno vino. Otputujte u talijansku regiju Abruzzo s tradicionalnim dvostruko pečenim keksima renomiranog proizvođača Falcone.
Ovi vrhunski cantucci nude svježu i ukusnu kombinaciju hrskavih pistacija i svježe kandirane cedrove kore. Rezultat je savršeno uravnotežen okus s ugodnom citrusnom aromom koja će oduševiti svakog ljubitelja slatkog.
Slatko-slane note pistacija savršeno se nadopunjuju aromatičnom i osvježavajućom korom cedra. Zahvaljujući dvostrukom pečenju, kolačići su prekrasno krhki i čvrsti u isto vrijeme.
Cantucci su oličenje talijanske udobnosti (la dolce vita). Tradicionalno se umaču u slatko desertno vino (poput Vin Santo ), koje malo omekšava keks i oslobađa njegov okus. Ali također se fantastično slažu s vašim jutarnjim espressom, popodnevnim cappuccinom ili šalicom kvalitetnog čaja.
Zahvaljujući elegantnom pakiranju i vrhunskom okusu, odličan je gurmanski poklon!
Sastojci: Glatko pšenično brašno tip "0", griz šećer 20%, cijela pasterizirana jaja , kandirano cedrovo brašno 8% (kora cedra, glukozno-fruktozni sirup, saharoza, regulator kiselosti: limunska kiselina/koncentrirani sok od limuna, arome), pistacije 8%, bjelanjak , sirovi šećer od trske 1%, sredstva za dizanje tijesta (natrijev difosfat, natrijev bikarbonat), maslac ( mlijeko ), med, arome, sol. (Bez palminog ulja, hidrogeniziranih masti i konzervansa.)
Alergeni:
Sadrži: Žitarice koje sadrže gluten (pšenica), jaja, mlijeko, orašaste plodove (pistacije).
Može sadržavati tragove: ostalih orašastih plodova (badema, oraha, lješnjaka), soje i senfa.
Nutritivne informacije na 100 g:
| Masti | 7,7 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 3,7 g |
| Ugljikohidrati | 70,4 g |
| od kojih šećeri | 27,6 g |
| Vlakno | 3,4 grama |
| Proteini | 8,8 grama |
| Sol | 0,29 g |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keksi i slastice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.224 kg |
| EAN: | 8023696005991 |
| Proizvođač: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |