Falcone Amaretti keksići s pistacijama 170g
Kodirati: 29538Detailní popis produktu
Falcone Amaretti keksići s pistacijama 170g
Komadić sunčane Italije uz kavu i desertno vino. Otputujte u talijansku regiju Abruzzo s tradicionalnim dvostruko pečenim keksima renomiranog proizvođača Falcone .
Tradicionalni talijanski Amaretti keksi poznate slastičarske marke Falcone predstavljaju savršen sklad klasičnog recepta i nježnog okusa ukusnih pistacija. Ovi pažljivo pripremljeni mekani keksi (tip morbidi ) očarat će vas svojom neodoljivom aromom, mekoćom i vrhunskim sastojcima.
Klasična baza od amarettija majstorski je obogaćena popularnim i nepogrešivim okusom pistacija.
Falcone Amaretti je također fantastičan za jutarnji espresso, popodnevni cappuccino ili šalicu kvalitetnog čaja.
Zahvaljujući elegantnom pakiranju i vrhunskom okusu, odličan je gurmanski poklon!
Sastojci: brašno od koštica marelice (armelin) 30%, griz šećer, bademovo brašno 10%, pasterizirani bjelanjak, brašno od pistacija 3,5%, prirodne arome, med, sredstvo za dizanje tijesta (amonijev bikarbonat), arome. Proizvod ne sadrži palmino ulje, hidrogenizirane masti i konzervanse.
Alergeni: Jaja (pasterizirani bjelanjak), Orašasti plodovi (posebno 8a bademi, 8f pistacije).
Može sadržavati tragove: Žitarica koje sadrže gluten (pšenica), Soje (soja), Mlijeka i mliječnih proizvoda, Ostalih orašastih plodova, Senfa.
Nutritivne vrijednosti (na 100 g):
| Masti | 27,25 grama |
| od kojih zasićene masne kiseline | 6,4 grama |
| Ugljikohidrati | 42 g |
| od kojih šećeri | 35 g |
| Vlakno | 3,9 g |
| Proteini | 14,3 g |
| Sol | 0,10 g |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keksi i slastice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| EAN: | 8023696006356 |
| Proizvođač: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |