Chicco d'Oro zrna kave iz Indije 250 g
Kodirati: 29499Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro zrna kave iz Indije 250 g
Doživite pravi okus švicarske savršenosti i talijanske tradicije u svakoj šalici.
Otkrijte egzotiku i autentični karakter Indije u svakoj šalici. Chicco d'Oro India je vrhunska kava u zrnu jednog porijekla koja će oduševiti sve ljubitelje punije kave s izraženim tijelom, bogatom aromom i gotovo nultom kiselošću. Švicarska preciznost pržionice Chicco d'Oro izvlači najbolja zrna s indijskih plantaža.
Indijske kave cijenjene su diljem svijeta zbog svog nepogrešivog, dubokog i pikantnog karaktera. Zrna Chicco d'Oro India maksimalno iskorištavaju ovu regiju i nude kompleksno iskustvo okusa koje će ljubitelji jačih i zemljanijih kava cijeniti.
Topli začini tipična su karakteristika indijskih kava. U aromi se mogu osjetiti suptilni nagovještaji orijentalnih začina poput klinčića, kardamoma ili prstohvata papra, koji odražavaju okoliš u kojem rastu stabla kave.
U šalici je kava iznimno puna i uravnotežena. Idealna je za one koji ne traže voćnu kiselost u svojoj kavi. Glavnu liniju okusa čine intenzivni tonovi visokokvalitetne tamne čokolade i neprženog kakaa, koji kavi daju elegantnu gorko-slatku dimenziju. Kiselost ove kave namjerno je potisnuta na apsolutni minimum, čineći okus vrlo okruglim, glatkim i zemljanim.
Chicco d'Oro India je idealna za pripremu jakog espressa sa savršenim tijelom i gustom, kremastom pjenom.
Stupanj prženja: Srednje tamno prženo
Sastav: 100% Arabica.
Prosječne nutritivne vrijednosti na 100 ml:
| Energetska vrijednost | 8 kJ / 2 kcal |
| Masti | 0 grama |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 grama |
| Ugljikohidrati | 0 grama |
| od kojih šećeri | 0 grama |
| Proteini | < 0,1 g |
| Sol | 0 grama |
Proizvedeno u Švicarskoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chicco d'Oro |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.363 kg |
| EAN: | 7610899123006 |
| Balení: | Sáček |
| Forma: | Zrnková |
| Hmotnost: | 250 g |
| Profil okusa: | Kyselá |
| Stupeň pražení: | Středně pražená |
| Vrsta kave: | 100 % Arabica |
| Země původu: | Směs |
| Značka: | Chicco d'oro |
| Proizvođač: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |