Chicco d'Oro Cremino mljevena kava 250 g
Kodirati: 29442Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro Cremino mljevena kava 250 g
Doživite pravi okus švicarske savršenosti i talijanske tradicije u svakoj šalici.
Chicco d'Oro Cremino je vrhunska mješavina pažljivo odabranih zrna kave, stvorena za ljubitelje punog, uravnoteženog okusa i bogate pjene.
Ova kava kombinira preciznost švicarske obrade sa strašću za tradicionalnim espressom. Rezultat je skladan profil sa suptilnim notama čokolade, minimalnom kiselošću i neodoljivom aromom koja će ispuniti cijeli vaš dom.
Ova ekskluzivna mješavina kombinira pažljivo odabrana zrna iz najboljih svjetskih regija. Rezultat je kava iznimno visokog intenziteta (8-9 od 10) , koja, zahvaljujući majstorskom švicarskom prženju, zadržava baršunastu glatkoću, bogate čokoladne tonove i gotovo nultu kiselost.
Chicco d'Oro Cremino je vrhunska mješavina namijenjena onima koji od svoje jutarnje kave očekuju puno tijelo, skladan okus i bogatu pjenu.
Sastojci: 100% pržena mljevena kava (mješavina odabranih zrna Arabice i Robuste). Ovo je čista kava bez dodanih aroma, mirisa, šećera ili drugih dodataka.
Prosječne nutritivne vrijednosti na 100 ml:
| Energetska vrijednost | 8 kJ / 2 kcal |
| Masti | < 0,1 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati | < 0,1 g |
| od kojih šećeri | < 0,1 g |
| Proteini | 0,2 g |
Proizvedeno u Švicarskoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chicco d'Oro |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 7610899130257 |
| Proizvođač: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |