Ferrero Kinder Kinderini mliječni keksi 250 g
Kodirati: 29532Související produkty
Detailní popis produktu
Ferrero Kinder Kinderini mliječni keksi 250 g
Priuštite si trenutak slatkog uživanja uz ukusne kekse s mlijekom i kakaom! Njihovi razigrani oblici izmamit će osmijeh na dječja lica, dok će iskrena Kinder čokoladna krema zasigurno oduševiti čak i sladokusce odraslih. Savršen slatki zalogaj uz kavu, nagrada nakon škole ili samo mala radost koju uvijek možete imati pri ruci.
Kinder Kinderini keksi legendarne marke Ferrero spajaju najbolje iz svijeta keksa i čokolade. Uživajte u iskrenom, zlatno pečenom tijestu od mlijeka i kakaa, upotpunjenom preciznim detaljima (očima i osmijesima) napravljenim od ukusne Kinder mliječne čokolade.
Svaka vrećica od 250 g sadrži točno 20 keksa (jedna porcija = 12,5 g). Ovo pakiranje čini Kinderini savršenim izborom za dječje zabave, obiteljske izlete ili opuštajuće trenutke uz popodnevni čaj i kavu. Keksi su također odlični za umakanje u toplo mlijeko!
Sastojci: PŠENIČNO brašno 43,5%, šećer, bezvodna MLIJEČNA mast, biljne masti (palmina, shea), PŠENIČNI škrob, obrano MLIJEKO u prahu 2%, kakao sa smanjenim udjelom masti 1,3%, VRHNJE u prahu 0,6%, kakao maslac, sredstva za dizanje tijesta (amonijev bikarbonat, natrijev bikarbonat), SIRUTKA u prahu (od MLIJEKA ), LJEŠNJACI , kakao masa, sol, vanilin, emulgator: lecitini ( SOJA ); sušeni bjelanjak .
Alergeni:
Žitarice koje sadrže gluten: pšenično brašno, pšenični škrob
Mlijeko i mliječni proizvodi: mliječna mast, obrano mlijeko u prahu, vrhnje u prahu, sirutka u prahu
Jaja: sušeni bjelanjak
Soja: sojin lecitin (emulgator)
Orašasti plodovi: lješnjaci
Može sadržavati SENF .
Nutritivne vrijednosti (na 100 g):
| Parametar | Vrijednost |
| Energetska vrijednost | 2114 kJ / 504 kcal |
| Masti | 23,0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 13,9 g |
| Ugljikohidrati | 67,9 g |
| od kojih šećeri | 28,8 g |
| Proteini | 6,0 g |
| Sol | 0,41 g |
Proizvedeno u EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ferrero Kinder |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000500391228 |
| Proizvođač: | Ferrero International S.A., 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |