Danesi caffé Doppio kava u zrnu 1kg
Kodirati: 549Související produkty
Detailní popis produktu
Danesi Caffè Doppio – remek-djelo talijanskog pečenja
Danesi Doppio nije samo kava, to je doživljaj za najzahtjevnije gurmane. Ova mješavina pažljivo je sastavljena od odabranih 100% zrna Arabice iz Latinske Amerike i Afrike. Karakterizira je izvanredna glatkoća, složenost i savršeno uravnoteženo tijelo, koje ostavlja dugotrajan baršunasti okus u ustima.
Po čemu se Doppio ističe?
Kompleksna aroma: Osjetit ćete nježne note cvijeća, voća i svježeg maslaca .
Slatki profil: Prirodna slatkoća s notama meda i karamele , gotovo bez potrebe za zaslađivanjem.
Savršena ravnoteža: Iako je 100% Arabica, kava ima puno tijelo s vrlo niskom i plemenitom kiselošću.
Zlatni standard: Ova kava redovito osvaja nagrade za svoju kvalitetu i smatra se jednom od najboljih talijanskih kava na svijetu.
📊 Nutritivne vrijednosti (100 g zrna kave)
Za čistu 100% Arabicu, vrijednosti su vrlo slične drugim mješavinama, s nešto većim udjelom prirodnih ulja koja nose aromu.
| Komponenta | Vrijednost na 100 g žitarica |
| Energetska vrijednost | cca. 1250 kJ / 300 kcal |
| Masti | 13–15 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 5–6 g |
| Ugljikohidrati | 1,5–3,5 g |
| od kojih šećeri | < 0,5 g |
| Proteini | 13–16 g |
| Sol | 0,01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Danesi |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8000135013960 |
| Proizvođač: | Danesi Caffe S.p.A., Via del Tempio degli Arvali, 45, 00148 Rome, Italy |