Bonne Maman Mini keksi s komadićima čokolade 100g
Kodirati: 29439Související produkty
Detailní popis produktu
Bonne Maman Mini keksi s komadićima čokolade 100g
Bonne Maman Mini keksi s komadićima čokolade su vrhunski francuski keksi koji kombiniraju tradicionalni domaći recept s visokokvalitetnim sastojcima na koje je ovaj brend ponosan.
Bonne Maman mini galette s komadićima čokolade kombiniraju tradicionalno francusko slastičarstvo s najkvalitetnijim sastojcima. Ovi nježni keksi od maslaca pečeni su prema tradicionalnom domaćem receptu - bez palminog ulja, umjetnih bojila ili konzervansa. Svaki keks sadrži bogatu porciju intenzivne čokolade koja se topi na jeziku.
Proizvode se u Francuskoj pod popularnom markom Bonne Maman (stvarni proizvođač je tvrtka St. Michel s tradicijom od 1905.). Naglašavaju iskrene sastojke bez nepotrebnih umjetnih dodataka i konzervansa.
Zahvaljujući svojoj mini veličini (5 g) , savršen su dodatak šalici espressa, jutarnjem čaju ili kao elegantna poslastica za vaše goste. Savršeno će poslužiti kao mala pažnja gostima, elegantan dodatak espressu ili kao brzi slatkiš nakon obroka. Praktično pakiranje težine 100 g , idealno za putovanja ili brzi međuobrok.
Sastojci: Žitarno brašno ( pšenično brašno, zobeno brašno), komadići čokolade 26% (šećer, kakao masa, kakao maslac, emulgator: lecitini [sadrži soju ]), maslac (21%), šećer, svježa jaja , sredstvo za dizanje tijesta: natrijevi karbonati, regulator kiselosti: limunska kiselina, pšenična vlakna, jestiva sol, prirodna aroma (sadrži med ), obrano mlijeko u prahu.
Alergeni su u sastavu istaknuti podebljanim slovima. Sadrži:
Žitarice koje sadrže gluten (pšenica, zob)
Mlijeko i mliječni proizvodi (uključujući laktozu)
Jaja i proizvodi od njih
Soja (soja)
Može sadržavati tragove: Orašastih plodova , Sjemenki sezama.
Nutritivne vrijednosti (na 100 g):
| Energetska vrijednost / Hranjive tvari | Vrijednost na 100 g |
| Energetska vrijednost | 2139 kJ / 511 kcal |
| Masti | 26 g |
| — od kojih zasićene masne kiseline | 16 g |
| Ugljikohidrati | 61 g |
| — od kojih šećeri | 33 grama |
| Vlakno | 3,1 grama |
| Proteini | 6,2 g |
| Sol | 0,55 g |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keksi i slastice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3178530426960 |
| Proizvođač: | Andros S.N.C., Zone Industrielle, 46130 Biars-sur-Cere, France |