Haribo mega-rulet Sour F!ZZ 45 g
Kodirati: 19993Související produkty
Detailní popis produktu
Haribo mega-rulet Sour F!ZZ 45g
Omiljena delicija ne samo za najmlađe.
Sastojci:
- Glukozni sirup, šećer, jestiva želatina.
- Kiseline: L(+)-vinska kiselina, limunska kiselina, jabučna kiselina.
- Dekstroza.
Koncentrati voća i povrća:
Šafranika, jabuka, alga spirulina, rotkvica.
Limun, batat, mrkva, crni ribizl.
Hibiskus.
- Aroma, boja: antocijani.
- Sredstva za poliranje: bijeli pčelinji i žuti karnauba vosak.
- Sirup od invertnog šećera.
Alergeni: nije navedeno.
| na 100 g | |
|---|---|
| energija: | 1437 kJ/338 kcal |
| Masti: | <0,5g |
| od kojih zasićene masne kiseline: | 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | 77 g |
| od kojih šećeri: | 46 g |
| Proteini: | 5,7 g |
| Sol: | 0,03 g |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Haribo |
|---|---|
| EAN: | 4001686372975 |
| Proizvođač: | HARIBO GmbH & Co. KG, Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Strasse 1, 53501 Grafschaft, Germany |
| Položka byla vyprodána… | |