Chicco d'Oro Tradition 100% Arabica kapsule za Nespresso 10 kom
Kodirati: 29424Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro Tradition 100% Arabica kapsule za Nespresso 10 kom
Počastite se šalicom vrhunske švicarske kave u udobnosti vlastitog doma. Kapsule Chicco d'Oro Tradition sadrže visokokvalitetnu mješavinu 100% Arabice, koja dolazi s najboljih srednjoameričkih plantaža.
Ova kava je sinonim za švicarsku preciznost, tradiciju i beskompromisnu kvalitetu još od 1949. godine.
Chicco d'Oro (u prijevodu "Zlatni zrno") je obiteljska švicarska pržionica kave koja se ponosi pažljivim odabirom zrna kave. Mješavina Tradition je vodeća marka i oduševit će i zahtjevne gurmane kave i one koji traže pouzdan jutarnji napitak s uravnoteženim okusom bez traga gorčine.
Zahvaljujući preciznom prženju i idealnom mljevenju, ove kapsule vam omogućuju da u samo nekoliko sekundi pripremite savršen espresso s punim tijelom, bogatom aromom i baršunastom pjenom (cremom).
Kapsule su potpuno kompatibilne s Nespresso® Original aparatima za kavu. Svako pakiranje sadrži 10 kapsula za jednu dozu koje sadrže 5,5 grama pržene i mljevene kave.
Sastojci: 100% Arabica. Proizvod ne sadrži nikakve aditive, arome, konzervanse ili šećer.
Prosječne nutritivne vrijednosti na 100 ml:
| Energetska vrijednost | cca. 5–10 kJ / 1–2 kcal |
| Masti | 0 grama |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 grama |
| Ugljikohidrati | tragovi (cca. 0,1 g) |
| od kojih šećeri | 0 grama |
| Proteini | tragovi (cca. 0,1–0,2 g) |
| Sol | 0 grama |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapsule za kavu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805827 |
| Proizvođač: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |