Chicco d'Oro Espresso L'Italiano kapsule za Nespresso 10 kom
Kodirati: 29427Související produkty
Detailní popis produktu
Chicco d'Oro Espresso L'Italiano kapsule za Nespresso 10 kom
Uživajte u šalici vrhunske švicarske kave u udobnosti vlastitog doma. Ova kava je sinonim za švicarsku preciznost, tradiciju i beskompromisnu kvalitetu od 1949. godine.
Brend Chicco d'Oro (u prijevodu "Zlatni zrno") je švicarska obiteljska pržionica kave koja svoje poslovanje temelji na pažljivom odabiru zrna kave.
Chicco d'Oro Espresso L'Italiano je majstorska mješavina odabranih vrhunskih zrna Arabice i kvalitetne Robuste , pažljivo prženih prema tradicionalnim talijanskim receptima. Rezultat je intenzivan, punog tijela espresso s bogatom aromom i baršunastom kremom, koji će savršeno započeti vaš dan.
Ova kava je idealan izbor za ljubitelje jakog tradicionalnog espressa, ali služi i kao odlična baza za mliječne specijalitete poput Cappuccina ili Latte Macchiata.
Kapsule su potpuno kompatibilne s Nespresso® aparatima za kavu. Svako pakiranje sadrži 10 kapsula za jednu dozu koje sadrže 5,5 grama pržene i mljevene kave.
Sastojci: 100% pržena mljevena kava ( mješavina zrna kave Arabica i Robusta). Proizvod ne sadrži nikakve aditive, arome, konzervanse ni šećer.
Prosječne nutritivne vrijednosti na 100 ml:
| Energetska vrijednost | cca. 5–10 kJ / 1–2 kcal |
| Masti | 0 grama |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 grama |
| Ugljikohidrati | tragovi (cca. 0,1 g) |
| od kojih šećeri | 0 grama |
| Proteini | tragovi (cca. 0,1–0,2 g) |
| Sol | 0 grama |
Proizvedeno u EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapsule za kavu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 7610899805810 |
| Proizvođač: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |